Vinotéka Pura Vida - sklenka vína mysli přidá

Ochutnávka Arménských vín

20.05.2014 23:18

Chcete vyzkoušet, jak chutnají Arménská vína?

 

Arménská vína se těší velké oblibě ve světě nejen díky vysoké kvalitě, která je

 srovnatelná s evropskou špičkou, ale i díky původním odrůdám vinné révy.

 

Kde ?         Vinotéka PURA VIDA – Ostrava – Poruba, Vřesinská 59, smyčka

Kdy_          23.5.2014 od 18.00 hod ( pátek )      Budou Arménské speciality - šašlik, chléb , zelenina a další

Za kolik?   250 Kč

Kontakt Miluše Rýcová, tel: 604646367, nutná rezervace.

 

 Armenia Red Dry  - Víno rubínového odstínu je charakteristické bohatou chutí a vůní   sušených plodů a ovoce.

Armenia Red Semi Sweet - Víno rubínové barvy je charakteristické chutí a vůní černého  rybízu a třešní.

 Armenia Red Special Edicion  - Výsledkem přísného výběrového procesu je víno temně  červené barvy           charakteristické bohatou ovocnou chutí,   zejména černého rybízu,    jahod a třešní a  neopakovatelným ovocným aroma.

Armenia Rose Dry - Víno světle růžové barvy je charakteristické bohatou chutí jahod,   třešní a květinovým aroma. Pro víno je typická příjemná   dlouhotrvající chuť.

Armenia Selected Red Dry - Delikátní víno rubínové barvy je charakteristické bohatou   chutí a vůní  ovoce, zejména jahod a třešní. Víno se stává   svou typickou plností a příjem  dlouhotrvající chutí   okamžitým zážitkem.

Armenia Selected White Dry - Víno zlaté barvy je charakteristické bohatou chutí  ovocných plodů a jemnou vůní    květin. Pro víno je  typická jemnost a svěžest.

Armenia White Dry - Delikátní víno zlaté barvy je charakteristické harmonickou chutí a   vůní ovoce,  zejména exotického. Pro víno je typická jemnost a  svěžest.

Armenia White Semi Sweet - Víno světle žluté barvy je charakteristické bohatou chutí ovocných plodů a    vůní květin. Pro víno je typická příjemná dlouhotrvající chuť. Víno je jemné a svěží.

Armenia White Special Edicion - Výsledkem přísného výběrového procesu je víno zlato zelené barvy  charakteristické bohatou chutí kdoule a exotického ovoce. Víno se stává svou   typickou     ovocnou plností, příjemným květinovým aroma a dlouhotrvající chutí   jedinečným zážitkem.