Vinotéka Pura Vida - sklenka vína mysli přidá

Vinotéka Pura Vida

Kvalitní sudová a lahvová vína

Otevírací doba:

Pondělí - Čvrtek         14:00 - 20:00
Pátek -    Sobota         10:00 - 20:00
Neděle                         Zavřeno


Vřesinská 199/59
708 00  Ostrava-Poruba

Novinky - Pura Vida

 Pomalu nám burčák končí. Kdo ještě toho moc neochutnal, tak směle do toho. Za chvíli dojde.    
 Momentálně není na čepu

Vinotéka PURA VIDA

15.04.2016 11:22
Pro milovníky růžového vína máme dobrou zprávu. Máme ho opět v naší nabídce, přijďte ho otestovat.
Kdo si to nevychutnal, tak zase příští rok.

Algida v PURA VIDA

01.07.2015 08:15
Nově jsme pro Vás připravili na léto osvěžení v podobě nanuků. Když k nám zavítáte pro vínko, můžete potěšit i své děti. Těšíme se na Vás.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vinotéka Pura Vida Ostrava

Vinotéka Pura Vida se nachází na okraji Ostravy-Poruby poblíž tramvajové zastávky Vřesinská.  V naši nabídce si můžete vybrat z kvalitních sudových vín od moravských vinařů. 

V nabídce máme výborná lahvová vína od moravských vinařů, dále španělská, francouzská či arménská vína a pro milovníky něčeho ostřejšího nechybí vynikající Arménské brandy.

Sudová vína nabízíme moravská i zahraniční. Vhodně řešený interiér vinotéky přímo vybízí k příjemnému posezení a lahodnému vychutnání sudových vín z bohaté škály odrůd, popř. k ochutnání jiných pochutin. V případě zájmu si pak sudové víno můžete zakoupit a odnést s sebou.

Akce

Budeme ochutnávat od - VINSELEKT MICHLOVSKÝ a.s.

Kdy: 22.4.2016 pátek od 17.00 hod....
Kde. Vinotéka PURA VIDA, Vřesinská 199/59, O. Poruba
Cena: 220 Kč ( v ceně je i občerstvení k vínku )

Trvale vysoká kvalita a chuťová odlišnost vín i nezaměnitelná adjustáž lahví podepsaných Doc. Ing. Milošem Michlovským, DrSc. otevřely cestu do specializovaných prodejen, špičkové gastronomie a na stoly vybraných zákazníků. „Již naši předkové poznali stěžejní vliv polohy při pěstování révy. Po století rozhodují terroir společně s neúnavnou prací vinaře o kvalitě produkovaného vína.“ říká tento moravský vinař.

„Podílet se na tvorbě vína, které je dokonalým produktem okolní přírody, je pro nás nejen otázkou existenční, ale i radostí z vykonané práce, určitého druhu umění a oprávněné hrdosti a pýchy.“

Budeme ochutnávat tyto vína:

1. Revine – nealkoholické víno

2. Savilon 2014 zem

3. Malverina 2013 ps BIO

4. Muškát Ottonel 2007 vzb Vinum Palaviense

5. Laurot 2011 ps BIO

6. Veltlínské zelené 2014 kab Latitude 49

7. Zwegeltrebe rosé 2014 kab Latitude 49

8. Modrý portugal 2014 kab Latitude 49

9. Tramín červený 2014 ps Harmony

10. Cabernet Morávia ps Harmony

A navíc - Exkluzivní čokoláda k vínu

Zrození vína a čokolády je prakticky stejné, obě komodity procházejí fermentací. Procesem zpracování vývoj čokolády končí, naopak víno dál pokračuje ve svém vývoji, vyzrávání a dospívání. Celková jemnost čokolády závisí na pražení a obsahu kakaového másla. Čokoláda vzniká kupáží určitých druhů či typů z různých zemí světa, bez přídavku koření nebo dalších příchutí, kdy tyto příchutě mohou celkový zážitek narušit. Primár je víno, které si vybírá s kým se bude přátelit. Je daleko vyspělejší a nazrálejší než čokoláda. Pro snoubení s čokoládou jsou vhodnější vína starší, více uležená a vyzrálá, než-li vína mladá a divoká. Představujeme Vám různé odrůdy vín a k těmto konkrétním vínům daných ročníků byla vytvořena čokoláda, kdy ve spojení obou pochutin se dostaví nevšední chuťový zážitek, či vzrušení chuťových pohárků.

Závazné rezervace na tel 604646367 Miluše Rycova

Těšíme se na Vás - tým PURA VIDA

 

Den svatého Valentýna

08.02.2016 18:36

Svátek svatého Valentýna (zkráceně také Valentýn), se slaví v anglosaských zemích každoročně 14. února jako svátek lásky a náklonnosti mezi intimními partnery. Je to den, kdy se tradičně posílají dárky, květiny, víno s tematikou stylizovaného srdce, jako symbolu lásky.

A my jsme pro Vás také připravili nabídku Valentýnských  vín, aby jste si  mohli ještě více zpříjemnit atmosféru Vaší oslavy.

Těšíme se na Vás.

Záznamy: 3 - 4 ze 26
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>